Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz E-Katalog Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Ürünlerimiz
Bizden Haberler
TOMMY HILFIGER'İN KAYSERİ FORUMDA AÇILACAK MAĞAZASINA KEPENK TAKILDI

St-77'lik çelik lamel uzaktan kumandalı ,rediktörlü motor ve siyah renk özelliklerine sahip kepenk montajı Aluset Kepenk tarafından yapıldı.

YENİ YILADA MÜŞTERİLERİMİZE KAMPANYALARLA MERHABA DEDİK !!!

2012 yılındada müşterlerimize ödemede çok büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kaliteli ürün kullanmanın rahatlığını ödemelerinizdede hissedin. Ayrıntılar için tıklayınız.

Toplam:  17  Kayıt
Sayfa : 1  |  2  |  Tümü

E-Katalog
ALUSET KEPENK > ALUSET KEPENK PANJUR GARAJ KAPISI - Ürünlerimiz > DIŞTAN TAKMA PLASTİK KUTULU PANJUR

 

Avrupa ve Türkiye'de İlk Defa Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu

Dıştan Takma Plastik Panjur 8
Dıştan Takma Plastik Panjur 7
Dıştan Takma Plastik Panjur 8
Dıştan Takma Plastik Panjur 9
Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 1
Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 2
Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 3

Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 4

Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 5

Dıştan Takma Plastik Panjur Kutusu 6

     Dıştan takma panjurda değişik renk seçenekleri sunan Aluset dıştan takma panjurlar, mimariaçıdan estetik görünüme sahiptir.

    Dıştan Takma Panjur Sistemleri; esneme, eğilme, sarkma gibi deformasyona uğramaz.Estetik bir görünüme sahiptir. Panjur sistemimizdeki profiller her türlü cepheye ve mimari yapıya uygulanabilecek şekilde geniş renk seçeneklerine sahiptir.

     Dıştan takmalı panjurlar; her takılı pencere üzerine rahatlıkla montajı yapılmaktadır.Diğer bir tanımla yapıların dış cephesine uygulanarak, mevcut kapı ve pencerelere takılan panjursistemidir. Doğrama ile birlikte takılması gerekmediğinden her türlü yapıya uygun bir sistemdir. Diğer panjur sistemleri doğrama ile birlikte takıldıkları için ancak yeni yapılarda kullanma imkanına sahiptir.Bu soruna çözüm olarak üretilen bu sistem tamamen eski yapılara yönelik olmayıp, istenildiğinde yeniyapılara da uygulanabilmektedir. Motorlu ve manuel olmak üzere iki ayrı tip kullanım imkanıyla üretilenbu sistemde, Alusel kutu ve profilleri ile üretim yapılmaktadır.Panjur sistemimizdeki profiller her türlü cepheye ve mimari yapıya uygulanabilecek şekilde geniş renkseçeneklerine sahiptir.

 anasayfa    l  kurumsal  l   ürünlerimiz  l   bizden haberler  l   referanslarımız   l   insan kaynakları  l   iletişim


 Copyright © 2010 - 2018 alusetkepenk.com Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Popüler Sayfa Etiketleri

Kepenk Kayseri Aluset Kepenk Kepenk İmalatı Kepenk Üretimi Kepenk Fabrikası Kepenk Firması Kepenk Çeşitleri Kepenk Modelleri Kepenk Fiyatları Kaliteli Kepenk Ucuz Kepenk Kepenk Nedir Panjur Kayseri Hangar Kapısı Kayseri Fabrika Kapısı Kayseri Garaj Kapısı Kayseri Panjur Fiyatları Panjur İmalatı Panjur Üretim Panjur Fabrikası Panjur Firması Panjur Firmaları Panjur Nedir Panjur Çeşitleri Panjur Modelleri

 Powered By Kent Media

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.