Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz E-Katalog Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Ürünlerimiz
Bizden Haberler
TOMMY HILFIGER'İN KAYSERİ FORUMDA AÇILACAK MAĞAZASINA KEPENK TAKILDI

St-77'lik çelik lamel uzaktan kumandalı ,rediktörlü motor ve siyah renk özelliklerine sahip kepenk montajı Aluset Kepenk tarafından yapıldı.

YENİ YILADA MÜŞTERİLERİMİZE KAMPANYALARLA MERHABA DEDİK !!!

2012 yılındada müşterlerimize ödemede çok büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kaliteli ürün kullanmanın rahatlığını ödemelerinizdede hissedin. Ayrıntılar için tıklayınız.

Toplam:  17  Kayıt
Sayfa : 1  |  2  |  Tümü

E-Katalog
ALUSET KEPENK > ALUSET KEPENK PANJUR GARAJ KAPISI - Ürünlerimiz > FOTOSELLİ KAPILAR

 

OTOMATİK KAYAR KAPILAR

Otomatik kayar kapılar, iş merkezleri,kamu binaları, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar alış veriş merkezleri v.b. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemleridir. Otomatik Kayar Kapı Sistemleri,her alanda,girişler için ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap veren kapılardır.Çekici, fonksiyonel ve güvenilir sistemlerdir.

Aluset otomatik kayar kapı sistemleri aynı zamanda güvenilir performans sağlar.Opsiyonel olarak herhangi bir RAL elektrostatik toz boya yada eloksal renginde boyanarak üretilirler.

     
 

TELESKOPİK KAYAR KAPILAR

Otomatik teleskopik kayar kapı sistemi,dar girişler için ideal sistemlerdir.Bu sistemde kayar kanatlar,birbirleri üzerine göreceli hızlarda açılırlar.Diğer kayar kapı sistemlerinin, gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde, teleskopik kayar kapılar, birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde, geçiş problemini ortadan kaldırırlar.Bu özellik,bu sistemlere hoş görünüm kazandırması yanında, artı performans ve fonksiyonellik kazandırır.Sessiz ve seri çalışırlar.

     
 

HASTANE VE AMELİYATHANE KAPILARI

Dış mekan hastane kapıları, hastaneler, laboratuarlar ve hijyen gerektiren yerler için ideal kapılardır. Sızdırmazlık özelliği sağlanmış olan bu kapılar, ısı, gürültü, toz v.b. gibi şeylerden kullanıldığı ekanları korur.

     
   

CAM KAYAR KAPI

Otomatik Cam kapılar, iş merkezleri,kamu binaları, endüstriyel tesisler, okullar, oteller, hastaneler, fabrikalar alış veriş merkezleri v.b. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemleridir. Tronco Otomatik Cam Kapı Sistemleri,her alanda,girişler için ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap veren kapılardır.Çekici, fonksiyonel ve güvenilir sistemlerdir.

 anasayfa    l  kurumsal  l   ürünlerimiz  l   bizden haberler  l   referanslarımız   l   insan kaynakları  l   iletişim


 Copyright © 2010 - 2018 alusetkepenk.com Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Popüler Sayfa Etiketleri

Kepenk Kayseri Aluset Kepenk Kepenk İmalatı Kepenk Üretimi Kepenk Fabrikası Kepenk Firması Kepenk Çeşitleri Kepenk Modelleri Kepenk Fiyatları Kaliteli Kepenk Ucuz Kepenk Kepenk Nedir Panjur Kayseri Hangar Kapısı Kayseri Fabrika Kapısı Kayseri Garaj Kapısı Kayseri Panjur Fiyatları Panjur İmalatı Panjur Üretim Panjur Fabrikası Panjur Firması Panjur Firmaları Panjur Nedir Panjur Çeşitleri Panjur Modelleri

 Powered By Kent Media

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.