Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz E-Katalog Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Ürünlerimiz
Bizden Haberler
TOMMY HILFIGER'İN KAYSERİ FORUMDA AÇILACAK MAĞAZASINA KEPENK TAKILDI

St-77'lik çelik lamel uzaktan kumandalı ,rediktörlü motor ve siyah renk özelliklerine sahip kepenk montajı Aluset Kepenk tarafından yapıldı.

YENİ YILADA MÜŞTERİLERİMİZE KAMPANYALARLA MERHABA DEDİK !!!

2012 yılındada müşterlerimize ödemede çok büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Kaliteli ürün kullanmanın rahatlığını ödemelerinizdede hissedin. Ayrıntılar için tıklayınız.

Toplam:  17  Kayıt
Sayfa : 1  |  2  |  Tümü

E-Katalog
ALUSET KEPENK > ALUSET KEPENK PANJUR GARAJ KAPISI - Kurumsal

KURUMSAL  :

 

ALUSET KEPENK bir ÖZERPAN LTD ŞTİ. markasıdır

Özerpan 1987 senesinde Kayseri'de pencerelere stor panjur uygulamaları ile faaliyetine başlayıp , ileriki dönemlerde inşaat ve yapılarda kullanılan muhtelif dekorasyon malzemelerinin imalatını ve montaj , uygulamalarını gerçekleştirmiştir. 1992 yılında PVC Pencere üretici bayiliğine , 1995 yılı içerisinde ÖZERPAN markası ile çift cam imalatına başlamıştır. 1999 yılında da Alusel markalı panjur ve kepenklerin iç Anadolu Bölge bayiliğini bünyemize katmış bulunmaktayız. Faaliyetlerini açıklık ve şeffaflık ilkelerine dayandıran grubumuzda müşteri memnuniyetini esas alan , tüm çalışmalarımızla ortak kalite politikamızı oluşturmaya özen gösterdik.

TSE,TSEK marka tescillerinin yanı sıra EMAR-Pİ konusunda 6 aylık eğitim programlarını uygulamaya koyarak içerde personelimizle , müşterilerimizle olan ilişkilerimizde kusursuzluğa gidiş amaçlanmıştır. Ayrıca Milli Prodüktivite Merkezi'nin Kayseri'de uygulamaya koyduğu verimliliği artırıcı seminerlerine muntazaman katılıp azami istifade edilmiştir. Firma olarak yeniliklere uyma zorunluluğu , tüm çalışanlarla benimsediğimiz prensiplerimizdendir.

Winsa PVC Pencere Kapı ve Panjur Sistemleri' nin üretim ve satışına 1998 yılında Adapazarı'ndaki 30.000 m2 ' si kapalı olmak üzere toplam 150.000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde başlamıştır. Yılda 10.000 ton PVC profil üretim kapasitesine sahip tam otomatik PVC profil üretim hatlarında PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri' nin üretimini sürdürmektedir. Adapazarı'nda dünyadaki en son teknoloji ile üretim yapan tesislerde, hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri ve ürünün uluslararası normlara uygunluğu geniş kapsamlı laboratuarlarda kontrol ve test edilmektedir. Winsa markası altında tüketicinin kullanımına değişik amaçlara, zevklere ve mekanlara hitap eden 100'ün üzerinde donanım 50'nin üzerinde profil seçeneklerinden oluşan 4 ayrı seri ve 11 renk alternatifi sunmaktadır. Tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara ve RAL Enstitüsü'nün öngördüğü normlara titizlikle uyulmaktadır. Bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonları kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Winsa 1998 yılında kurulusundan itibaren uluslararası düzeydeki üretimi, satış öncesi ve satış sonrası organizasyonu ile kalitesini kontrol altına almış ve belgelemiştir.

 

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Kalite politikamız, ÖZERPAN LTD ŞTİ olarak cam, PVC pencere, kapı ve panjur, kepenk sistemleri konusunda; Kalite Yönetim Sistem Standart şartları ve 89/106/EEC Yapı malzemeleri yönetmeliği doğrultusunda sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışına dayalı olarak üretim ve hizmetinin etkinliğinin arttırılması için; yeniden değerlendirilmeler ile hata nedenlerinin azaltılması, personel eğitimlerinin planlanması ve sürelerinin arttırılması ile tüm çalışanımızın en üst düzeyde katılımının sağlanması, ürünlerimizin, toplumun mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak karşılayacak şekilde üretilmesi, güvenilir ve her zaman tercih edilir bir kuruluş olması, amacıyla üretim ve hizmetin kalitesiyle ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla, dürüst, bilinçli, ilkeli çalışmayı, kazanılanı hak etmeyi, çalışanlarımızla paylaşıp bütünleşmeyi, müşterilerimize yüksek konforlu bir yaşam standardı sunmayı benimsemiştir.

 

 anasayfa    l  kurumsal  l   ürünlerimiz  l   bizden haberler  l   referanslarımız   l   insan kaynakları  l   iletişim


 Copyright © 2010 - 2018 alusetkepenk.com Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir.

Popüler Sayfa Etiketleri

Kepenk Kayseri Aluset Kepenk Kepenk İmalatı Kepenk Üretimi Kepenk Fabrikası Kepenk Firması Kepenk Çeşitleri Kepenk Modelleri Kepenk Fiyatları Kaliteli Kepenk Ucuz Kepenk Kepenk Nedir Panjur Kayseri Hangar Kapısı Kayseri Fabrika Kapısı Kayseri Garaj Kapısı Kayseri Panjur Fiyatları Panjur İmalatı Panjur Üretim Panjur Fabrikası Panjur Firması Panjur Firmaları Panjur Nedir Panjur Çeşitleri Panjur Modelleri

 Powered By Kent Media

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.